Pokazywanie postów oznaczonych etykietą żółty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą żółty. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 29 marca 2016

Kamyczki i rybka

Prosty komplet bransoletek na gumce wykonanych z kamyczków nie do końca zidentyfikowanych  (nefryt, jaspis, marmur ???) oraz ceramicznej zawieszki w kształcie rybki. 




poniedziałek, 18 stycznia 2016

Słoneczny wężyk

Kolejna bransoletka zrobiona z myślą o młodej osóbce :) Na przekór zimie w ciepłych, słonecznych kolorach. Użyłam koralików Toho 8/o.