Pokazywanie postów oznaczonych etykietą żółty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą żółty. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 29 marca 2016
Kamyczki i rybka
Prosty komplet bransoletek na gumce wykonanych z kamyczków nie do końca zidentyfikowanych (nefryt, jaspis, marmur ???) oraz ceramicznej zawieszki w kształcie rybki.
poniedziałek, 18 stycznia 2016
Słoneczny wężyk
Kolejna bransoletka zrobiona z myślą o młodej osóbce :) Na przekór zimie w ciepłych, słonecznych kolorach. Użyłam koralików Toho 8/o.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



