Tym razem przygotowałam dla Was lekcję pierścionka. Wykonałam go z koralików PIP w kolorach alabaster sphynx i baby blue oraz super duo i rocaille. W samym środku pięknie mieniący się koralik candy alabaster AB.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kwiat. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kwiat. Pokaż wszystkie posty
piątek, 4 listopada 2016
piątek, 1 kwietnia 2016
Wianek komunijny
Do wianka komunijnego przymierzałam się już co najmniej od roku. Może gdybym miała wykonać go dla kogoś konkretnego powstał by już dawno. Jakiś czas temu Ania z Qnszt.pl dostała wiadomość od jednej z klientek z prośbą o zamieszczenie instruktażu dotyczącego wianka. Podjęłam więc wyzwanie i oto jest, i wianek i instruktaż -----> KLIK
Wianek jest dosyć prosty do wykonania jednak czaso- i pracochłonny, ale efekt wynagradza wszystko :)
czwartek, 24 marca 2016
Wiosenna opaska
Strasznie podobają mi się kwiaty ze wstążek. Postanowiłam więc sama spróbować coś takiego zrobić. I oto powstała kwiecista opaska dla dziewczynki z kryształkami rivoli :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)






