Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 8/o. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 8/o. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 22 listopada 2016

Pomarańcza black&white

Kolejna bransoletka wykonana nieparzystym peyotem tym razem z koralików toho 8/o. Soczysta pomarańcza przełąmana czernią, bielą i szrością. Bransoletka pasuje na trochę "większy" nadgarstek.





czwartek, 6 października 2016

Hex po raz drugi

Z resztek koralików hex zrobiłam kolejną bransoletkę. Jest węższa od poprzedniej i wykonana klasycznym płaskim peyotem. Nadal zachwycam się blaskiem tych koralików <3




niedziela, 2 października 2016

Czerwone turbiny

To moja pierwsza propozycja biżuterii halloweenowej. Zwisające kolczyki, w których bazę stanowią koraliki turbines w kolorze krwistej czerwieni. Szybkie i łatwe, lekcja TUTAJ.






poniedziałek, 26 września 2016

piątek, 23 września 2016

Grubasek Cellini

To trzecia bransoletka Cellini w moim wykonaniu. Uwielbiam ten rodzaj spiralki, więc na pewno powstanie ich jeszcze sporo :) Ten grubasek miał być naszyjnikiem. Jakież było moje zdziwienie gdy koralików 8/o ledwo starczyło mi na bransoletkę. Zupełnie się tego nie spodziewałam ;) Następnym razem będę musiała zaopatrzyć się w większą ilość. Wbrew pozorom bransoletka jest dosyć łatwa w wykonaniu, jednak czasochłonna. Lekcja jak zawsze TUTAJ







środa, 21 września 2016

Wspomnienie lata

Na zakończenie lata zrobiłam bransoletkę - spiralkę z zawieszką w kształcie rozgwiazdy. Wykonałam ją z wygranych koralików Preciosa :D






środa, 7 września 2016

Bransoletka Hex - podwójny peyote

Przygotowałam dla Was kolejny tutorial na bransoletkę. Używając koralików toho hex 8/o robi się ją całkiem szybko, tym bardziej, że nawlekamy po dwa koraliki na raz. Lekcja TUTAJ





środa, 22 czerwca 2016

Black spikes

Naszyjnik z "pazurem" wykonany z koralików spikes, crescent, toho oraz łańcucha w kolorze srebrnym.
Jeśli chcecie sami taki zrobić, to zapraszam do mojej lekcji, jak zawsze na stronie Kurs Biżuterii.





sobota, 11 czerwca 2016

Polska !!!

Bransoletka w sam raz na jutrzejszy mecz naszej reprezentacji :) Tkana na krośnie z koralików Toho 8/o, podszyta na czerwonym filcu, zapięcie magnetyczne.

Mam nadzieję, że przyniesie szczęście biało-czerwonym :D








wtorek, 10 maja 2016

Drugie życie kolejnego zegarka

Tym razem zegarek koleżanki, który już wylądował w koszu na śmieci. Postanowiłam przywrócić go do życia kolorowym paskiem tkanym na krośnie z makramowym zapięciem.



niedziela, 13 marca 2016

Pomarańczowo

Kolejna bransoletka tkana na krośnie z koralików Toho 8/o. W kolorze soczystej pomarańczy.





poniedziałek, 8 lutego 2016