Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 8/o. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 8/o. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 22 listopada 2016
Pomarańcza black&white
Kolejna bransoletka wykonana nieparzystym peyotem tym razem z koralików toho 8/o. Soczysta pomarańcza przełąmana czernią, bielą i szrością. Bransoletka pasuje na trochę "większy" nadgarstek.
czwartek, 6 października 2016
Hex po raz drugi
Z resztek koralików hex zrobiłam kolejną bransoletkę. Jest węższa od poprzedniej i wykonana klasycznym płaskim peyotem. Nadal zachwycam się blaskiem tych koralików <3
niedziela, 2 października 2016
Czerwone turbiny
To moja pierwsza propozycja biżuterii halloweenowej. Zwisające kolczyki, w których bazę stanowią koraliki turbines w kolorze krwistej czerwieni. Szybkie i łatwe, lekcja TUTAJ.
poniedziałek, 26 września 2016
piątek, 23 września 2016
Grubasek Cellini
To trzecia bransoletka Cellini w moim wykonaniu. Uwielbiam ten rodzaj spiralki, więc na pewno powstanie ich jeszcze sporo :) Ten grubasek miał być naszyjnikiem. Jakież było moje zdziwienie gdy koralików 8/o ledwo starczyło mi na bransoletkę. Zupełnie się tego nie spodziewałam ;) Następnym razem będę musiała zaopatrzyć się w większą ilość. Wbrew pozorom bransoletka jest dosyć łatwa w wykonaniu, jednak czasochłonna. Lekcja jak zawsze TUTAJ
środa, 21 września 2016
Wspomnienie lata
Na zakończenie lata zrobiłam bransoletkę - spiralkę z zawieszką w kształcie rozgwiazdy. Wykonałam ją z wygranych koralików Preciosa :D
środa, 7 września 2016
Bransoletka Hex - podwójny peyote
Przygotowałam dla Was kolejny tutorial na bransoletkę. Używając koralików toho hex 8/o robi się ją całkiem szybko, tym bardziej, że nawlekamy po dwa koraliki na raz. Lekcja TUTAJ
środa, 22 czerwca 2016
Black spikes
Naszyjnik z "pazurem" wykonany z koralików spikes, crescent, toho oraz łańcucha w kolorze srebrnym.
Jeśli chcecie sami taki zrobić, to zapraszam do mojej lekcji, jak zawsze na stronie Kurs Biżuterii.
Jeśli chcecie sami taki zrobić, to zapraszam do mojej lekcji, jak zawsze na stronie Kurs Biżuterii.
sobota, 11 czerwca 2016
Polska !!!
Bransoletka w sam raz na jutrzejszy mecz naszej reprezentacji :) Tkana na krośnie z koralików Toho 8/o, podszyta na czerwonym filcu, zapięcie magnetyczne.
Mam nadzieję, że przyniesie szczęście biało-czerwonym :D
Mam nadzieję, że przyniesie szczęście biało-czerwonym :D
wtorek, 10 maja 2016
Drugie życie kolejnego zegarka
Tym razem zegarek koleżanki, który już wylądował w koszu na śmieci. Postanowiłam przywrócić go do życia kolorowym paskiem tkanym na krośnie z makramowym zapięciem.
niedziela, 13 marca 2016
poniedziałek, 8 lutego 2016
Subskrybuj:
Posty (Atom)





































