Pokazywanie postów oznaczonych etykietą turkus. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą turkus. Pokaż wszystkie posty
środa, 16 listopada 2016
Peyote nieparzysty - debiut
To moja pierwsza bransoletka wykonana peyotem nieparzystym z koralików toho 11/o. Zrobiłam ją już dosyć dawno, ale dopiero teraz doczekała się zakończenia i zapięcia.
wtorek, 8 marca 2016
Siostry
Naszła mnie dzisiaj ochota na bransoletki z rzemienia. Robi się je ekspresowo, więc od razu powstały dwie. Jedna z 3 rzemieni ekologicznych, druga z rzemieni i skręcanego sznurka. Po środku oby dwu metalowy łącznik.
poniedziałek, 8 lutego 2016
sobota, 12 grudnia 2015
Szaro-turkusowy grubasek
Propozycja dla zwolenniczek masywnych bransoletek. Wykonana z rzemieni szytych, skręcanego sznurka oraz jedwabnej rurki. Do tego zawieszka z kotkiem :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)














