Pokazywanie postów oznaczonych etykietą turkus. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą turkus. Pokaż wszystkie posty

środa, 16 listopada 2016

Peyote nieparzysty - debiut

To moja pierwsza bransoletka wykonana peyotem nieparzystym z koralików toho 11/o. Zrobiłam ją już dosyć dawno, ale dopiero teraz doczekała się zakończenia i zapięcia.





wtorek, 8 marca 2016

Siostry

Naszła mnie dzisiaj ochota na bransoletki z rzemienia. Robi się je ekspresowo, więc od razu powstały dwie. Jedna z 3 rzemieni ekologicznych, druga z rzemieni i skręcanego sznurka. Po środku oby dwu metalowy łącznik. 





poniedziałek, 8 lutego 2016

Krosno wraca do łask

Bransoletka tkana na krośnie z koralików toho 8/o. Tym razem nie podszyta na filcu.




sobota, 12 grudnia 2015

Szaro-turkusowy grubasek

Propozycja dla zwolenniczek masywnych bransoletek. Wykonana z rzemieni szytych, skręcanego sznurka oraz jedwabnej rurki. Do tego zawieszka z kotkiem :)