Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
biało-czerwoni
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
biało-czerwoni
.
Pokaż wszystkie posty
sobota, 11 czerwca 2016
Polska !!!
Bransoletka w sam raz na jutrzejszy mecz naszej reprezentacji :) Tkana na krośnie z koralików Toho 8/o, podszyta na czerwonym filcu, zapięcie magnetyczne.
Mam nadzieję, że przyniesie szczęście biało-czerwonym :D
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)