Pokazywanie postów oznaczonych etykietą złoty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą złoty. Pokaż wszystkie posty
środa, 16 listopada 2016
Peyote nieparzysty - debiut
To moja pierwsza bransoletka wykonana peyotem nieparzystym z koralików toho 11/o. Zrobiłam ją już dosyć dawno, ale dopiero teraz doczekała się zakończenia i zapięcia.
wtorek, 19 kwietnia 2016
wtorek, 29 grudnia 2015
Perły i Swarovski
Jak dla mnie połączenie idealne <3
Trzy kolejne komplety bransoletek ze szklanych perełek, tym razem w połączeniu z kryształkami Swarovskiego, które dodają im szyku i elegancji.
Subskrybuj:
Posty (Atom)











