Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kurs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kurs. Pokaż wszystkie posty

piątek, 23 września 2016

Grubasek Cellini

To trzecia bransoletka Cellini w moim wykonaniu. Uwielbiam ten rodzaj spiralki, więc na pewno powstanie ich jeszcze sporo :) Ten grubasek miał być naszyjnikiem. Jakież było moje zdziwienie gdy koralików 8/o ledwo starczyło mi na bransoletkę. Zupełnie się tego nie spodziewałam ;) Następnym razem będę musiała zaopatrzyć się w większą ilość. Wbrew pozorom bransoletka jest dosyć łatwa w wykonaniu, jednak czasochłonna. Lekcja jak zawsze TUTAJ







środa, 7 września 2016

Bransoletka Hex - podwójny peyote

Przygotowałam dla Was kolejny tutorial na bransoletkę. Używając koralików toho hex 8/o robi się ją całkiem szybko, tym bardziej, że nawlekamy po dwa koraliki na raz. Lekcja TUTAJ