Pokazywanie postów oznaczonych etykietą brąz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą brąz. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 6 października 2016

Hex po raz drugi

Z resztek koralików hex zrobiłam kolejną bransoletkę. Jest węższa od poprzedniej i wykonana klasycznym płaskim peyotem. Nadal zachwycam się blaskiem tych koralików <3




poniedziałek, 26 września 2016

Garbata bransoletka

Takiego dziwoląga poczyniłam. Jest to efekt eksperymentów, kolorystyka przypadkowa.





czwartek, 5 listopada 2015

Kolczyki chwosty

Chwosty ostatnio w modzie, więc postanowiłam zrobić kolczyki z ich udziałem. Tutorial możecie znaleźć jak zwykle na stronie Kurs Biżuterii , gdzie uzyskały ładną nazwę "porcelanowe miotełki" .




piątek, 16 października 2015

Brocha z odzysku

Gdy przeczytałam jaki jest temat ostatniego wyzwania Kreatywnego Kufra "upcykling - szkło" , pomyślałam - nie ma szans, żeby temu podołać. Jedyne pomysły jakie przychodziły mi do głowy, to zrobienie czegoś z jakiegoś ładnego, szklanego otoczaka, którego niestety nie posiadam, albo przetopienie szkła, ale to znowu w warunkach domowych jest niewykonalne. Już chciałam się poddać, gdy nagle wpadłam na pomysł zatopienia kawałków potłuczonego szkła w czymś bezbarwnym. I tak oto kawałki butelki po piwie :D wylądowały w kleju polimerowym. Wszystko przyklejone do pomarańczowego filcu. Kształt nadała stara foremka do ciastek. Utworzony niby kaboszon obszyłam koralikami i tak oto powstała broszka. Mimo moich wybitnych zdolności do samookaleczania się, tym razem obeszło się bez rozlewu krwi ;)





Pracę zgłaszam oczywiście do wyzwania:


niedziela, 23 sierpnia 2015