Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
słońce
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
słońce
.
Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 18 stycznia 2016
Słoneczny wężyk
Kolejna bransoletka zrobiona z myślą o młodej osóbce :) Na przekór zimie w ciepłych, słonecznych kolorach. Użyłam koralików Toho 8/o.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)