Pokazywanie postów oznaczonych etykietą walentynki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą walentynki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 17 lutego 2017

Walentynkowy lariat

Wylosowana przeze mnie w ramach wymianki walentynkowej Irmina zażyczyła sobie lariat. Niestety sznury szydełkowo-koralikowe to zupełnie nie moja bajka. Nie chciałam jednak zawieść Irminy i wymyśliłam lariat pleciony na dysku kumihimo. Oto efekt:




 P.S. lariat się podobał :)



wtorek, 14 lutego 2017

Wymianka Walentynkowa

Muszę się Wam pochwalić prezentem, jaki dostałam w ramach wymianki walentynkowej. Wylosowała mnie Magda, która tworzy takie cudowności --->>> KLIK
Bransoletka, którą dla mnie wykonała jest po prostu boska. Kolory, styl, rozmiar - wszystko pasuje.
Do tego bardzo ładne "przydasie", które na pewno wykorzystam i słodkości, które spałaszowały już moje dzieciaki :D
Magdo, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję :*








niedziela, 14 lutego 2016

Serducha

To moja pierwsza bransoletka wykonana płaskim peyotem. Zastanawiałam się jak wkomponować serce w parzystą ilość koralików, no to wkomponowałam po dwa w rzędzie ;) Użyłam koralików toho 11/o w moim ulubionym kolorze silver lined teal. Niestety żadne ze zdjęć nie oddaje ich uroku
:(







I na koniec jeszcze wzór: