Dzisiaj dla odmiany kolczyki. Wykonane według tutorialu Cateriny B. . Ładne, efektowne, lekkie a do tego całkiem łatwe do wykonania. Tutorial bardzo czytelny, znajdziecie go tu-->> KLIK . Zapraszam do odwiedzenia bloga Cateriny -->>> http://miracolopiccolo.blogspot.com/
A teraz moje wersje:




