Wylosowana przeze mnie w ramach wymianki walentynkowej Irmina zażyczyła sobie lariat. Niestety sznury szydełkowo-koralikowe to zupełnie nie moja bajka. Nie chciałam jednak zawieść Irminy i wymyśliłam lariat pleciony na dysku kumihimo. Oto efekt:
P.S. lariat się podobał :)