Bransoletka w sam raz na jutrzejszy mecz naszej reprezentacji :) Tkana na krośnie z koralików Toho 8/o, podszyta na czerwonym filcu, zapięcie magnetyczne.
Mam nadzieję, że przyniesie szczęście biało-czerwonym :D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filc. Pokaż wszystkie posty
sobota, 11 czerwca 2016
piątek, 16 października 2015
Brocha z odzysku
Gdy przeczytałam jaki jest temat ostatniego wyzwania Kreatywnego Kufra "upcykling - szkło" , pomyślałam - nie ma szans, żeby temu podołać. Jedyne pomysły jakie przychodziły mi do głowy, to zrobienie czegoś z jakiegoś ładnego, szklanego otoczaka, którego niestety nie posiadam, albo przetopienie szkła, ale to znowu w warunkach domowych jest niewykonalne. Już chciałam się poddać, gdy nagle wpadłam na pomysł zatopienia kawałków potłuczonego szkła w czymś bezbarwnym. I tak oto kawałki butelki po piwie :D wylądowały w kleju polimerowym. Wszystko przyklejone do pomarańczowego filcu. Kształt nadała stara foremka do ciastek. Utworzony niby kaboszon obszyłam koralikami i tak oto powstała broszka. Mimo moich wybitnych zdolności do samookaleczania się, tym razem obeszło się bez rozlewu krwi ;)
Pracę zgłaszam oczywiście do wyzwania:
piątek, 25 września 2015
sobota, 19 września 2015
Indiańskie wyzwanie szuflady
Postanowiłam spróbować swoich sił w wyzwaniu szuflady. Temat indiański bardzo przypadł mi do gustu. Stworzyłam bransoletkę inspirowaną indiańskimi wzorami narodowymi. Jest dużo koloru i geometrii, czyli wszystko co lubię :)
Bransoletkę wykonałam na krośnie z koralików Toho 8/o, następnie naszyłam ją na pomarańczowy filc. Długo myślałam jakiego zapięcia użyć, w końcu wybór padł na najwygodniejsze dla mnie zapięcie magnetyczne, które dodatkowo nadaje bransoletce nowoczesnego stylu.
Tył bransoletki prezentuje się tak:
I jeszcze kilka zdjęć z procesu "tworzenia" :
Narysowany wzorek "ląduje" na krośnie :)
Gotowy wzór ściągnięty z krosna.
I jeszcze banerek wyzwania:
Bransoletkę wykonałam na krośnie z koralików Toho 8/o, następnie naszyłam ją na pomarańczowy filc. Długo myślałam jakiego zapięcia użyć, w końcu wybór padł na najwygodniejsze dla mnie zapięcie magnetyczne, które dodatkowo nadaje bransoletce nowoczesnego stylu.
I jeszcze kilka zdjęć z procesu "tworzenia" :
Narysowany wzorek "ląduje" na krośnie :)
Gotowy wzór ściągnięty z krosna.
I jeszcze banerek wyzwania:
czwartek, 27 sierpnia 2015
Neonowe romby
Kolejna bransoletka tkana na krośnie z koralików Toho 8/o. Tym razem z neonowym akcentem. Pierwotnie bransoletka była zapinana na guzik, jednak magnetyczne zapięcie bardziej mi odpowiadało, więc naszyłam ją na filc i takie właśnie zapięcie zamontowałam.
Tutaj pierwotna wersja :
Tutaj pierwotna wersja :
poniedziałek, 24 sierpnia 2015
Black and white
Bransoletka w odcieniach szarości utkana z koralików Toho 8/o a następnie naszyta na filc. Dosyć szeroka z magnetycznym zapięciem.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















