Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jajo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jajo. Pokaż wszystkie posty

piątek, 25 marca 2016

Wieniec Wielkanocny

... a raczej mały wianuszek, bo jego średnica to tylko 16cm. Ze styropianowej obręczy miał powstać wieniec bożonarodzeniowy, ale tak jakoś czasu zabrakło... Tym razem postanowiłam zawczasu wziąć się za robienie świątecznych ozdób. Wieniec nie jest zbyt skomplikowany, po środku jajo karczoch do tego kilka kwiatków i kokardka i gotowe.