Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
ptak
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
ptak
.
Pokaż wszystkie posty
środa, 13 stycznia 2016
Bransoletki z liny wspinaczkowej
Na prośbę koleżanki z pracy, miłośniczki górskich wypraw, zrobiłam biżuterię z liny wspinaczkowej. W większości są to bransoletki:
Jedną uplotłam na dysku kumihimo:
Są i kolczyki do kompletu:
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)